Placebo efekt - 

skutečná léčba, nebo jen víra?

Mnozí považují placebo za důkaz samoléčebných schopností člověka. Jiní za kontroverzní a věří zásadně jen současné medicíně. Kde je pravda? To zjistíte v online přednášce s psychologem a pedagogem Radkinem Honzákem. Hravě a zábavně.

Zjistěte, jak je to doopravdy s placebo efektem

Radkin Honzák je autorita, která vám předvede své odborné znalosti a osobní vhledy do problematiky. V přednášce se dozvíte:

  • Co je to placebo a jak vlastně (ne)funguje?

  • Kdo a kde poprvé využil placebo?

  • Používá se placebo v medicíně?

  • Je možné funkčnost placeba dokázat vědecky?

Inspirujte se ohlasy spokojených posluchačů

“Dodnes jsem netušil, jak funguje přitahovač a ohýbač, že dinosauři se predátorům nevyhnuli, co je to celostní medicína a jak by mělo skutečně vypadat vysoké učení... Přednášky Radkina Honzáka mají skvěle civilní formát, prima kladnou atmosféru a fungují jako skutečné přednášky naživo.”
Josef Sábl

S Radkinem Honzákem odborně, prakticky a zábavně

Radkin Honzák

Radkin Honzák je přední český psychiatr, publicista a pedagog, který se zaměřuje také na psychosomatiku. Pracuje v ambulanci IKEM a REMEDIS a v pražské psychiatrické léčebně v Bohnicích. Pedagogicky působí také na Fakultě sociálních věd UK. Napsal řadu knih, například Emoce od A do P nebo Ať žijou mikrouti. Miluje legraci a jeho přednášky jsou protkány humornými příběhy a přirovnáními. Setkejte se s Radkinem Honzákem prostřednictvím zajímavé online přednášky.

Zadejte e-mail pro přístup a získejte všechny potřebné informace