Proč je pro spokojený

život důležitější

dobré trávení než geniální mozek?

Víte, že mikrobiom ovlivňuje Vaše chování? A že má obrovský vliv na fungování lidského těla? Poznejte, jak funguje a jak je užitečný. S psychologem a psychosomatikem Radkinem Honzákem to půjde hravě a zábavně.

Zjistěte, jak funguje “útrobní mozek”

a jaký je jeho vliv na celý organismus.

Pronikněte s Radkinem Honzákem hluboko do lidských orgánů. Už Hippokrates tvrdil, že všechny nemoci začínají ve střevech. A Radkin Honzák to svým jedinečným důvtipem potvrzuje. V přednášce se dozvíte:

  • Jak střevní mikrobiom ovlivňuje naše chování a prožívání.
  • Jaký je vztah mezi složením mikroorganismů v našich střevech a rozvojem civilizačních chorob.
  • Jaká je spojitost mezi mikrobiomem a obezitou.
  • A jaké potraviny konzumovat a kterým se raději vyhnout, aby mikrobiom pracoval pro naše dobro.

Inspirujte se kladnými ohlasy posluchačů:

“Dodnes jsem netušil, jak funguje přitahovač a ohýbač, že dinosauři se predátorům nevyhnuli, co je to celostní medicína a jak by mělo skutečně vypadat vysoké učení... Přednášky Radkina Honzáka mají skvěle civilní formát, prima kladnou atmosféru a fungují jako skutečné přednášky naživo.”
Josef Sábl

S Radkinem Honzákem odborně, prakticky a zábavně

Radkin Honzák

Radkin Honzák je přední český psychiatr, publicista a pedagog, který se zaměřuje také na psychosomatiku. Pracuje v ambulanci IKEM a REMEDIS a v pražské psychiatrické léčebně v Bohnicích. Pedagogicky působí také na Fakultě sociálních věd UK. Napsal řadu knih, například Emoce od A do P nebo Ať žijou mikrouti. Miluje legraci a jeho přednášky jsou protkány humornými příběhy a přirovnáními. Setkejte se s Radkinem Honzákem prostřednictvím zajímavé online přednášky.

Zadejte e-mail pro přístup a získejte více informací