Podpoříte náš projekt?

Klub Pátečníků jsme zakládali spolu s Hanou Marvanovou před více než čtyřmi lety a hlavním cílem bylo aktivně dávat dohromady lidi napříč Českou republikou, kterým není lhostejný vývoj v naší zemi, kdy hodnoty listopadu '89 jsou ve vážném ohrožení. Tento cíl se nám daří naplňovat a Pátečníci se těší podpory skvělých českých osobností, které s námi vyjíždějí do různých regionů ČR, jako je Petr Pithart, Daniel Kroupa, Jan Sokol, Karel Hvížďala, Fedor Gál a mnozí další. Dnes se pravidelně schází po celé republice 11 pátečnických skupin a jejich počet chceme dále rozšiřovat. Vše financujeme z darů lidí a příspěvků vlastních Pátečníků.
 
Rádi bychom Vás požádali o podporu našeho úsilí. Nabízíme Vám možnost stát se členem - Pátečníkem. Rádi Vás budeme zvát na všechna setkání Pátečníků, kde se můžete pravidelně potkávat se skvělými českými osobnostmi. Pomůžete tím zároveň dobré věci, protože i díky Vašemu příspěvku můžeme dále síť Pátečníků rozšiřovat.
 
Níže si prosím vyberte variantu členství, která Vám bude nejvíce vyhovovat:

Všechny varianty členství obsahují

  • Navázání nových přátelství se zajímavými lidmi, jak ve svém regionu, tak i napříč ČR
  • Propojení s uznávanými osobnostmi
  • Vzájemná podpora a pomoc od druhých Pátečníků
  • Možnost podílení se na důležitých projektech
  • Získání unikátních informací z konaných setkání
  • Vstup do videobanky Pátečníků
Základní členství
12.500 Kč
12 měsíců
Vstup na jednu debatu Pátečníků měsíčně
Základní členství umožňuje vstup na 12 debat ročně. Během letních prázdnin Vás pozveme na dvě akce kde budete mít možnost seznámit se nejen s Pátečníky ze všech regionů ČR, ale také s osobnostmi, které s námi jezdí jako hlavní hosté.
Plné členství
28.500 Kč
12 měsíců
Neomezený vstup na všechny debaty Pátečníků pořádané napříč Českou republikou (v Praze 1x týdně)
Možnost chodit se svým partnerem/partnerkou
Tato forma členství Vám i Vašemu partnerovi zpřístupní všechny debaty všech skupin Pátečníků, které po celé ČR organizujeme.
VIP členství
48.500 Kč
12 měsíců
Vstup na debaty s VIP osobnostmi
Neomezený vstup na debaty Pátečníků pořádané napříč Českou republikou
Možnost chodit se svým partnerem/partnerkou (mimo VIP setkání)
Tolik osobností na jednom místě, to je v ČR nevídané a Vy můžete být u toho! Pravidelně pořádáme debaty, kam zveme jen elitu tohoto národa. Na těchto akcích Vás čeká opravdu slušná porce nových vědomostí a zároveň se osobně seznámíte s lidmi, které pravidelně vídáte na Vašich televizních obrazovkách.

Daniel Kroupa o klubu Pátečníků

Hana Marvanová o klubu Pátečníků