Objednávka

Akademie české historie

Nabídka obsahuje: 

  • 67+ hodin přednášek ve 39 videích.
  • Unikátní informace a názory od 4 uznávaných odborníků.
  • Videa dostupná pohodlně z členské sekce i ve formátu MP3.
  • Průřez českou historií od roku 845 se zaměřením na stěžejní události.
  • Bonus: Přednáška Petra Čorneje o smyslu českých dějin.

Je nám líto, ale časově omezená nabídka za 8 000 Kč

2 990 Kč již skončila.

 

Stále ale máte možnost objednávky za 8 000 Kč 4 990 Kč.

Pokud chcete Akademii někomu věnovat, zašleme Vám dárkový certifikát. Po zaplacení nám v odpovědi na jakýkoliv e-mail napište jméno obdarovaného. Dárkový poukaz Vám pak obratem pošleme.

Když jsem zjistil, že mne práce a činnost všedních dnů mentálně nikam dál neposouvají, ba právě naopak, chtěl jsem tomu čelit četbou a samostudiem. Ale časem se ukázalo, že on-line přednášky a diskusní večery jsou mnohem lepší cestou, jak potrápit mozek a alespoň jednou-dvakrát týdně se v myšlenkách přesunout jinam.
Zdeněk Edelmann
Letos jsem využil možnosti předplatného na celou akademii Klubu Pátečníků. Nikdy jsem nebyl zklamán, vždy jsem se dozvěděl spoustu zajímavých informací, které se ve škole neučí a ani se o nich ve veřejném prostoru nemluví. Široký rozsah témat mně pomáhá utvářet si vlastní "kvalifikovaný" názor nejen na historické události ale i na současné dění. Většinu přednášek poslouchám opakovaně při delších cestách autem.
Jaroslav Verner
V minulých letech jsem v Klubu Pátečníků absolvovala 2 vzdělávací kurzy a to cyklus o moderních dějinách vedený prof. Pithartem a cyklus s náboženskou tematikou vedený prof. Halíkem. Oba vzdělávací kurzy měly opravdu vysokou úroveň srovnatelnou s vysokoškolskými studiemi. Velký prostor byl věnován i našim otázkám souvisejícím s probíranou tématikou. Každému mohu kurzy organizované Klubem Pátečníků doporučit.
Eva Jelínková